19. decembrī Rēzeknes novada pašvaldībā notiks Ziemassvētku tirdziņš

Strauji tuvojas Ziemassvētki – laiks, kad savus mīļos un tuvos gribas iepriecināt ar kādu dāvanu, savukārt svētku galdu noklāt ar dažādiem gardumiem. Lai sarūpētu visu svētkiem nepieciešamo, jau tradicionāli Rēzeknes novada pašvaldības telpās (Atbrīvošanas alejā 95A) notiek Ziemassvētku tirdziņš. Šogad apmeklētāji gaidīti 19. decembrī no pulksten 10.00 rītā.

Tirdziņā ikvienam interesentam būs iespēja iegādāties mājražotāju labumus: biškopības produkciju, gaļas ruletes un žāvējumus, kūpinātas zivis, saldētas ogas, mājas vīnu, augļus, dārzeņus, piparkūkas un citus našķus. Savukārt Latgales amatnieki tirdziņā piedāvās savus meistardarbus: ādas izstrādājumus, tapotas un tamborētas šalles, adītas zeķes un cimdus, austus galdautus, pašdarinātas brošas, aksesuārus, floristikas un pērļošanas izstrādājumus, Ziemassvētku apsveikumu kartiņas, keramiku, pašgatavotas ziepes, klūdziņu pinumus, koka darinājumus un citas noderīgas lietas.

Tirdziņa apmeklētājiem būs iespēja ne vien izvēlēties sev vēlamākos pirkumus, bet arī veidot sadarbību un varbūt pat smelties iedvesmu savas saimnieciskās darbības uzsākšanai. Tāpat visi interesenti aicināti pielatīties informatīvajos semināros un radošajās darbnīcās, kur būs iespēja uzzināt Eiropas Savienības piedāvātās iespējas savas personības attīstībai, uzņēmējdarbības uzsākšanai un vides uzlabošanai laukos.

Ziemassvētku tirdziņu rīko Europe Direct Informācijas centrs Austrumlatgalē sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību.

Madara Ļaksa
Ziemassvētku tirdziņa pasākumu programma