2. maijā tiks atklāti Rēzeknes novada Klientu apkalpošanas centri

Lai Rēzeknes novada iedzīvotāji valsts iestāžu pakalpojumus varētu saņemt vēl ātrāk, ērtāk un neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas, no maija Dricānos, Kaunatā, Maltā un Nautrēnu pagasta Rogovkā sāks darboties Rēzeknes novada Klientu apkalpošanas centri (KAC).

Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru izveide ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas iniciatīva, lai iedzīvotāji pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai varētu saņemt informāciju vai konsultācijas, kā arī iesniegt iesniegumus kādai no vairākām valsts iestādēm, tostarp, Nodarbinātības valsts aģentūrai, Darba inspekcijai, Valsts ieņēmumu dienestam, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai un citiem dienestiem.

Aicinām apmeklēt klientu apkalpošanas centru svinīgo atklāšanu, kas notiks 2. maijā pl. 10.00 Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē (Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē).

Klientu apkalpošanas centri

• Dricānos: “Pagastmājā”, Dricānos, Dricānu pagastā,
  • Kaunatā: Rāznas ielā 38, Kaunatā, Kaunatas pagastā,
  • Maltā: Skolas ielā 24, Maltā, Maltas pagastā,
  • Rogovkā: „Pagastmājā”, Rogovkā, Nautrēnu pagastā.