2015. gada Rēzeknes novada kausa izcīņa hokejā

09.02.2015

Sports

14.-15.februārī plkst. 10:00  Ludzas novada Cirmas pagastā norisināsies Rēzeknes novada kausa izcīņa hokejā, ar mērķi popularizēt hokeju Latgales reģiona iedzīvotāju vidū.

Sacensības organizē un vada Rēzeknes novada pašvaldība (sporta speciālists – I.Derjagins, tālr. 26531922). Galvenais tiesnesis E.Teivāns - 29176687

Sacensībās var piedalīties jebkura komanda no Latgales novadiem, kura būs iesniegusi rakstisku pieteikumu. Komandā drīkst startēt tikai spēlētāji, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu un nav spēlējuši Latvijas hokeja čempionātā (Virslīgā vai I. līgā.)

Komandas jāpiesaka iepriekš līdz š.g. 12.febrārim, pa e-pastu, igors.derjagins@saskarsme.lv, norādot komandas nosaukumu un tās pārstāvja kontakttelefonu, sacensību dienā līdz katras konkrētās  komandas pirmās spēles sākumam- rakstiski.