6. martā – ikgadējā Graudaudzētāju konference un lauku labumu tirdziņš

03.03.2015

Lauksaimniecība

SIA „Latgales lauksaimniecības zinātnes centrs” sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību 6. martā no pulksten 10.30 Rēzeknes novada pašvaldībā (Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzeknē) rīko ikgadējo Austrumlatvijas reģiona graudu un rapšu audzētāju konferenci. Konferences laikā tiks piedāvāta jaunākā informācija par graudaugu šķirnēm, mēslojumu, augu aizsardzības līdzekļiem, tehniku un 2014. gada izmēģinājumu rezultātiem.

Papildus informācija par konferenci: SIA „Latgales lauksaimniecības zinātnes centrs” vadītāja Dr.agr. Veneranda Stramkale, tel.: 29465004, e-pasts:strzin@apollo.lv.

Tāpat konferences dienā notiks jau par tradīciju kļuvušais tirdziņš „Izvēlies novadā ražoto!”, kurā ikviens interesents varēs iegādāties Rēzeknes novadā audzētus un ražotus lauku labumus.

Mājražotāji, zemnieki un amatnieki aicināti pieteikties dalībai tirdziņā, zvanot nodibinājuma „Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” vecākajai konsultantei Dainai Butlerei, tel.: 26543286.

Konferences programma