7. augustā notiks „Zaļais tirdziņš”

29.07.2015

Lauksaimniecība

Piektdien, 7. augustā no plkst. 09:30 ikviens lauku produkcijas cienītājs aicināts uz kārtējo lauku labumu „Zaļo tirdziņu”. Vietējo zemnieku, mājražotāju, amatnieku produkciju būs iespējams iegādāties Rēzeknes novada pašvaldības ēkas iekšpagalmā, Atbrīvošanas alejā 95C, Rēzeknē (starp Rēzeknes novada pašvaldības ēku un teātri-studiju „Joriks”).
„Zaļā tirdziņa” zaļajā teltī varēsiet atrast ZS „Lukstiņmājas” dārzeņus, ZS „Dzeneiši” zāļu tējas, ZS „Lapsiņas” paipalu olas, ZS „Mētras” gaļas izstrādājumus, PS „Āres” biškopības produkciju, ZS „Zvejnieki” žāvētās karpas, SIA „Bambals” konditorijas izstrādājumus, Skolēnu mācību uzņēmuma „Eco Bubble” ziepes, Ainas Eriņas maizi, Rutas Rancānes rokdarbus, Valentīnas Svarinskas garšaugu maisījumus, KS „Viļāni” piena produkciju, biedrības „Latgolys golds” gaļas izstrādājumus, ZS „Ceļtekas” piena produkciju, ZS „Avotiņi” gurķus, vistu olas, ogas, Edgara Matisana koka izstrādājumus, Žaņa Jesko biškopības produkciju, ZS “Bērzubirze” ķiplokus.
Vairāk informācijas par tirdziņu: Nodibinājuma „Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” vecākā konsultante Daina Butlere, tel.: 26543286.
Nākamais Lauku labumu tirdziņš Rēzeknes novada pašvaldībā tiek plānots septembrī.

Laipni aicināti lutināt sevi ar svaigu, veselīgu un, galvenais, vietēji audzētu un ražotu pārtiku, kā arī izvēlēties amatnieku darinājumus sirds patikai!