Absolventu salidojums Kaunatas vidusskolā

Publicēts 15.02.2019

“Nekur nav tik labi kā mājās!”, – ar šādu motīvu un Sprīdīša tēlu šogad Kaunatas vidusskolā tika sagaidīti absolventi ikgadējā salidojumā.

Viesus jau skolas vestibilā sagaidīja un sveica ar ierašanos namamāte – skolas direktore Alīna Gendele. Pēc reģistrācijas absolventiem bija iespēja ne tikai satikt klasesbiedrus un skolasbiedrus, bet arī atkal izstaigāt skolas gaiteņus un pakavēties draiskās atmiņās par aizgājušajiem skolas gadiem un atcerēties gan blēņas, gan interesantākos notikumus no savas jaunības. Ielūkojoties kabinetos, viesiem bija iespēja novērtēt, kā mainījusies skolas vide, kā atjauninātas mēbeles un aprīkoti kabineti ar mūsdienīgajām tehnoloģijām.

Svinīgajā pasākumā tradicionāli savus priekšnesumus rādīja esošie Kaunatas skolēni: gan azartiskas tautas dejas, gan rokenrolu, uzstājās arī vokālā grupa ar grupas “Labvēlīgais Tips” dziesmu “Piektdiena 13”, kā arī Vaļumu-Talkiu dziedošā ģimene ar pasākuma tituldziesmu “Nekur nav tik labi kā mājās”. Visi kopā nodziedāja arī skolas himnu, pēc kuras tika atvērts “Brīvais mikrofons”. Šo iespēju izmantoja gan jaunākie 5-gadnieki, gan vecākie – 40-gadnieki, piesakot ne tikai savu jubileju, bet arī apliecinot mīlestību pret Kaunatas vidusskolu, jo daudzi bija mērojuši ceļu no attālām vietām. Daži bija sagatavojuši ne tikai svinīgu uzrunu, bet atcerējās un prezentēja citiem klases kopīgo dziesmu, kas nemainīgi ir saglabājusies visus gadus pēc skolas beigšanas. Skolu un ciemiņus sveica arī absolvente Santa Savicka – Drozdova ar latgalisku dziesmu par Rāznu.

Saviesīgā daļa notika Kaunatas tautas namā, kur visi kopā varēja gan pārrunāt skolas gadus, gan padejot, gan aprunāties ar skolotājiem, uz brīdi atgriežoties skolas gadu atmosfērā.

 

Ināra Paramonova

Foto: Vladimirs Likovs

IMG_0296IMG_0287 IMG_0260 DSC_0187 DSC_0139 DSC_0121

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0