Adamovas skolēnu brauciens uz Lietuvu

Publicēts 07.11.2014

Adamovas speciālās internātpamatskolas pieci audzēkņi kopā ar skolotājiem, īstenojot Comenius projektu „Pamata kompetenču izveide karjeras izglītībā”, ciemojās pie mūsu kaimiņiem Lietuvā, Jonišķu pilsētā. Projektā piedalās dalībnieki no Itālijas, Polijas, Kipras, Lietuvas un Latvijas.

Lietuvieši iepazīstināja mūs ar savu valsti, tās tradīcijām, ievērojamiem cilvēkiem un viņu sasniegumiem. Mēs devāmies ekskursijās uz Šauļiem un Viļņu.

Jonišķos apmeklējām basketbola muzeju un maizes ceptuvi. Bija iespēja izmēģināt roku kliņģeru saiņošanā. Iepazināmies ar pilsētas arhitektūru, parkiem. Ļoti interesants pasākums bija etnogrāfiskajā muzejā.

Šauļos tautas tradīcijas muzejā darbojāmies ar mālu. Paši gatavojām šokolādes konfektes konfekšu fabrikas „Rūta” muzejā. Tas bija vienreizējs piedzīvojums. Ļoti interesanti bija vērot TV programmu un radio raidījumu tapšanas procesu TV un radio raidījumu studijā Viļņā.

Darbojāmies arī radošajās grupās, apmainījāmies viedokļiem un idejām. Braucienā guvām neaizmirstamas atmiņas, pozitīvas emocijas, sadraudzējāmies tuvāk ar citu valstu skolēniem.

Ruta Bernāne, Nadežda Uškāne
Adamovas speciālās internātpamatskolas skolotājas

SAM_1111 (1368 x 912)DSCN3041 (1000 x 750)SAM_1077 (836 x 1203)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0