Aicina darbā Ozolaines pagasta Tautas nama vadītāju

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas pagastu apvienība” struktūrvienība “Ozolaines pagasta pārvalde” aicina darbā uz noteiktu laiku Ozolaines Tautas nama vadītāju. Darba amata pienākumi jāsāk pildīt no 2020. gada 23. marta.
Galvenie darba pienākumi:

  • Tautas nama darba organizēšana, vadīšana, pasākumu plāna sastādīšana un tā realizācija;
  • Tautas nama darbinieku (pulciņu vadītāju, tehnisko darbinieku) darba organizācija un pienākumu kontrole;
  • Nodrošināt rīkoto pasākumu saturisko un māksliniecisko līmeni;
  • Veidot un nostiprināt Ozolaines pagasta tradīcijas;
  • Tautas nama budžeta plāna sagatavošana apstiprināšanai, atbildība par tā izpildi;
  • Saimniecisku jautājumu risināšana Tautas nama ēkas uzturēšanai;
  • Pirms un pēc pasākumiem sagatavot informatīvo relīzi;
  • Kultūras centru darbību reglamentējošu normatīvo aktu ievērošana.

Prasības kandidātei /am:

  • augstākā vai vidējā speciālā humanitārā izglītība;
  • zināšanas, pieredze un prasmes kultūras darba organizācijā (menedžmentā), organizatora dotības, prasme uzstāties publikas priekšā;
  • kultūras jomu reglamentējošu normatīvo aktu pārzināšana;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas, svešvalodu zināšanas vismaz sarunvalodas līmenī;
  • iemaņas darbā ar datoru un citu biroja tehniku;
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta;
  • komunikabilitāte, pašiniciatīva;
  • prasme racionāli organizēt savu darbu;
  • darba pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • izšķiroša nozīme būs latgaliešu valodas zināšanām.

 Piedāvājam:

  • aizraujošu pilna laika darbu;
  • iespēju strādāt radoši un ar iniciatīvu;
  • stabilu atlīdzību;
  • draudzīgu kolektīvu;
  • mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus;
  • bruto alga 597 EUR.

CV, motivācijas vēstules un izglītības apliecinošus dokumentus sūtīt uz info@ozolaine.lv līdz 2020. gada 16. martam vai ienest personīgi Ozolaines pagasta pārvaldē, “Lazdas”, s.Balbiši, Ozolaines pagasts, Rēzeknes novads.
Tālrunis uzziņām: 64640171
Ozolaines Tautas nama pasākumu plāns 2020. gadam

Click to listen highlighted text!