Aicina darbā zemes lietu speciālistu Silmalas pagasta pārvaldē

Publicēts 24.03.2017

Rēzeknes novada pašvaldības( reģ Nr.90009112679) Zemes pārvaldības dienests aicina darbā zemes lietu speciālistu. Pretendentiem ir jābūt vismaz vidējai izglītībai; zināšanām par darbu ar zemes lietām un pašvaldības nekustamajiem īpašumiem reglamentējošiem normatīvajiem aktiem un spēja tajos orientēties. No viņiem tiek gaidīta augsta atbildības sajūta un precizitāte, labas datora un darbam nepieciešamo programmu un internetresursu lietošanas prasmes, amata pildīšanai atbilstošas valsts valodas zināšanas. Pamatdarba vieta ir Silmalas pagasta pārvalde; Atalgojums EUR 480; 1 likme. Plānotais amata pienākumu pildīšanas uzsākšanas laiks – ne vēlāk kā 2017. gada 15. maijā.

Pretendentu dokumentu iesniegšanas termiņš – 2017. gada 7. aprīlis plkst.16.30. Rēzeknes novada pašvaldībā, Atbrīvošanas alejā 95A, Kontaktinformācija pa tālruni 64622238; 64607202. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus, uz otro kārtu – darba interviju un praktisko iemaņu pārbaudi tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā izvirzītajām prasībām.

Konkursa nolikums
Amata apraksts 
Pieteikšanās anketa 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0