Aicina ikvienu Rēzeknes novada iedzīvotāju piedalīties aptaujā par pašvaldības darbu!

Publicēts 07.12.2015

Turpinot iepriekšējā gadā iesākto tradīciju, Rēzeknes novada pašvaldība organizē iedzīvotāju aptauju “Kā Jūs vērtējat Rēzeknes novada attīstību?”. Aptaujas mērķis – izzināt iedzīvotāju viedokli par pašvaldības sniegto pakalpojumu kvalitāti, īstenotajiem attīstības pasākumiem un par dzīvi novadā kopumā.

Aptauja noritēs gandrīz divu mēnešu garumā – līdz 01.02.2016. Iedzīvotāju ērtībai aizpildīt aptaujas anketas var gan rakstiski, gan elektroniski. Atbildēt uz anketas jautājumiem elektroniski var tiešsaistē zemāk norādītajā vietā. Papīra formātā anketas veidlapas pieejamas Rēzeknes novada pašvaldībā (1. stāva foajē pie ziņojumu dēļa un 17. kabinetā, 2. stāvs), kā arī visās pagastu pārvaldēs.

Aptauja ir anonīma, un tās rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā. Iegūtie rezultāti tiks izmantoti pašvaldības darbības izvērtēšanā un Rēzeknes novada attīstības programmas 2012. – 2018. gadam ikgadējā programmas īstenošanas uzraudzības ziņojuma izstrādei. Aptaujas rezultāti tiks publicēti Rēzeknes novada pašvaldības mājas lapā www.rezeknesnovads.lv un Rēzeknes novada pašvaldības bezmaksas informatīvajā izdevumā „Rēzeknes Novada Ziņas”.

Iepriekš pateicamies par veltīto laiku kopīgo mērķu sasniegšanai!

Aptauja: http://visidati.lv/aptauja/1131984000/1/

Sagatavoja:
Līga Romančuka,
Attīstības plānošanas nodaļas teritorijas plānotāja, tālr.64607205, e-pasts: liga.romancuka@rezeknesnovads.lv

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0