Aicina Muzikantu saiets Gaigalavā

Publicēts 05.10.2017

Piektdien, 6.oktobrī, Gaigalavas kultūras namā jau divdesmit ceturto gadu notiks festivāls „Muzikantu saiets”. Par labu tradīciju gadu gaitā kļuvušais pasākums solās būt tikpat krāsains kā rudens krāsu gamma, jo tajā skanēs mūzika dažādām gaumēm un paaudzēm.

Pasākums sāksies plkst.21.00 un to ieskandinās Ēriks Gruzniņš. Turpinājumā, līdz pat rīta četriem, muzicēs grupas un muzikanti -„Ezers”,, Marchello, „Paprika”, eguceic” no Rēzeknes novada, Ainārs Lipskis no Ludzas, Aigars no Kārsavas, grupas – „Nakts ekspresis” un „Vietu nav” no Varakļāniem, Zintis Krakops, Sintija un Normunds Velmes no Balvu novada, kapela „Meldiņš” no Lubānas. Pasākumu vadīs atraktīvais muzikants Kaspars Pudniks. Par skaņas un gaismas nodrošinājumu rūpēsies Juris Ruļuks un „Lataudio” . Blakus zālē varēs patīkami atpūsties pie galdiņiem un koncertu vērot uz ekrāna. Apmeklētāji tiks iesaistīti dažādos konkursos un aktivitātēs. Darbosies kafejnīca.

Laipni aicināti uz pasākumu!

Gaigalavas kultūras nama vadītāja Valentīna Deksne

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0