Aicina piedalīties konkursā bērniem “Daudzveidīgā pasaule kopā ar Boņuku”

Publicēts 13.04.2016

logoProjekta „Global Schools: EYD 2015 to Embed Global Learning in Primary Education darba grupa aicina Rēzeknes novada pirmsskolas un sākumskolas bērnus vecumā no 5 līdz 11 gadiem piedalīties konkursā “Daudzveidīgā pasaule kopā ar Boņuku” un ieguldīt savu veikumu projekta ietvaros radīta mācību metodiskā materiāla tapšanā.

Konkursa mērķis ir veicināt pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu radošo spēju attīstību, kā arī rosināt pedagogus paplašināt skolēnu redzesloku, izmantojot Jāņa Klīdzēja radīto literāro tēlu, zinātkāro puisēnu Boņuku, lai parādītu to dažādību, ar ko savā ikdienā saskaras mūsdienu bērni.

Bērnu radošos darbus aicinām iesūtīt līdz 2016. gada 29. aprīlim.

Plašāka informāciju par konkursa “Daudzveidīgā pasaule kopā ar Boņuku” norisi aprakstīta konkursa kārtībā.

 

 

Inta Ozolniece
projekta „Global Schools: EYD 2015” vadītāja

ekŠis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ievietotās informācijas jebkuru iespējamo pielietojumu.

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0