Aicina piedzīvojuma sacensības “Lubāna piedzīvojums 2018”

Publicēts 20.04.2018

Vai esi gatavs savam šī pavasara sportiski azartiskajam piedzīvojumam?

Uzreiz kā nokusis sniegs, pa apžuvušajiem ceļiem un taciņām malu malās var redzēt skrējējus un velobraucējus, kuri ir noilgojušies pēc jaunās, sportiskās sezonas! Tā kā sportisti jau ļoti laicīgi plāno savu sacensību grafiku, ar lielu prieku paziņojam, ka ir sākusies pieteikšanās mūsu pavasara spraigākajam notikumam – piedzīvojumu sacensībām “Lubāna piedzīvojums 2018″!

Sacensības sāksies 3. jūnijā plkst. 09.30 Ūdenstūrisma centrā “Bāka” pie paša Lubāna ezera (GPS: X: 679850, Y: 6297250, Lat: 56.7843702, Lon: 26.9441132). Esam ieplānojuši varenu maršrutu, kurā būs jāveic 30 km ar velosipēdu, 20 km ar laivām un 7 km skrējienā! Tas būs azartisks izaicinājums ikvienam, tomēr aicinām nenobīties no maršruta trases, jo piedzīvojumu esam veidojuši tā, lai ikvienam, kuram gribas, lai asinis straujāk riņķo, būtu iespēja šo piedzīvojumu pievarēt!

Sacensībās piedalās komandas divu cilvēku sastāvā, dalībnieku komandu grupas – vīru, dāmu un jauktās.

Lai startētu piedzīvojuma sacensībās, līdz 2018. gada 27.maijam ir jāizpilda elektroniskā dalībnieku anketa – https://ej.uz/lubana_piedzivojums_2018. Pēc anketas saņemšanas, pasākuma organizatori ar tevi sazināsies par inventāra izmantošanu sacensību dienā.

Dalība sacensībās ir bez maksas, par to liels paldies jāsaka Latvijas Vides aizsardzības fondam.

Ja kāds vēl šaubās par piedalīšanos, tad 2017. gada “Lubāna piedzīvojuma” sacensību foto atskats palīdzēs izdarīt izvēli.

https://www.youtube.com/watch?v=XHb9d916MdU&feature=youtu.be

Pirms piesakies, izlasi pasākuma nolikumu.

Gaidām pieteikumus, lai arī šogad “Lubāna piedzīvojums 2018″ pulcētu sportiskus, azartiskus, pozitīvus un pēc piedzīvojumiem kārus dalībniekus.

Ja rodas jautājumi, droši zvani 26649344 (Māris) vai raksti uz e-pastu lubanamitrajs@gmail.com

Papildus informācija: www.lubanamitrajs.lv

Pasākums tapis „Lubāns Latvijai toreiz un tagad” projekta ietvaros ar Latvijas Vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu, ko īsteno biedrība „Pie Kraujas” no Madonas novada kopīgi ar projekta partneriem – biedrību „Aborieši” no Lubānas novada un „Lubāna vilnis” no Rēzeknes novada. Projekta mērķis ir Lubāna ezera kā dabas un kultūrvēsturiska mantojuma vērtības apzināšana un izcelšana, organizējot un veidojot pasākumus, kas balstās uz sabiedrības informēšanas, izglītošanas un sporta aktivitātēm.

lubana_piedzivojums03-06

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0