Aicina pieteikties šā gada Rēzeknes novada Zelta kāzu jubilārus

Publicēts 06.03.2018

Divu cilvēku mīlestība mūža garumā. Vienmēr blakus, viens otram dāvājot mīlestību, uzticību, līdzjūtību, priekus, pavadot ik dienu kopīgi, visa mūža garumā. Māksla būt laimīgiem nebūt nav sarežģīta, jo laimīgas laulības noslēpums ir vēlmē rūpēties par otru, nevis par sevi.

Prasme gadu desmitos saglabāt mīlestību, uzticību un savstarpējo cieņu – tā ir vērtība un tas izdodas tikai stiprai un saticīgai ģimenei. Pirms 50 gadiem jūs tikāt ieburti viens otra gredzenā un sākās jūsu kopīgie mirkļi. Kopš tās laimīgās dienas 50 reizes aizplūduši palu ūdeņi un 50 reizes uzziedējušas rūgtās ievas, bet jūsu doto ,,JĀ,, vārdu vēl šodien glabā atmiņas un baznīcu torņi.

Zelta kāzu jubilāri, jūs esat spējuši iznest savu mīlestību mūža garumā, tāpēc esiet pelnījuši svētku dienu ne tikai ģimenes un tuvinieku lokā, bet arī publisku godināšanu. Rēzeknes novada dzimtsarakstu nodaļa turpina uzsākto tradīciju – rīkot svinīgu pasākumu tām novada ģimenēm, kuras šogad atzīmē Zelta kāzas.

Rēzeknes novada Dzimtsarakstu nodaļa aicina Zelta kāzu jubilārus līdz 7. maijam pieteikt savu dalību pasākumā, ierodoties personīgi Rēzeknes novada Dzimtsarakstu nodaļā (Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē,13. kabinets), vai zvanot pa tālruni 64607178, mob. 28343617 darba dienās no plkst. 8.00 līdz 16.30 vai paziņojot par dalību savā pagasta pārvaldē.

Vecākus svinībām var pieteikt bērni, mazbērni, tuvinieki un draugi, sagādājot patīkamu pārsteigumu gaviļniekiem. Sanāksim kopā 18. maijā , plkst.13.00 Lūznavas muižā un radīsim svētkus dvēselei!

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Marija Deksne

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0