Aicina pieteikties šā gada Rēzeknes novada Zelta kāzu jubilārus!

Publicēts 11.02.2016

Tā ir lielākā laime, ja blakus ir otra plecs. Cilvēka dzīvē ir trīs svarīgākās lietas – ticība, cerība, mīlestība, bet pats galvenais jau ir mīlestība. Piecdesmit gadu ir gana ilgs laiks, bez mīlestības, pacietības, dzīves gudrības tādu ceļu kopā noiet nav iespējams. Kopš tās laimīgās dienas 50 reizes aizplūduši palu ūdeņi un 50 reizes uzziedējušas rūgtās ievas, bet Jūs spējat saglabāt mīlestību, cieņu vienam pret otru un Jūsu teiktais ,,JĀ’” vārds nav bijis tikai mirklim, bet visam mūžam.

Laulību savienības diena – pats nozīmīgākais notikums katra cilvēka dzīvē. To gribas atcerēties ne tikai katru gadu, bet arī atzīmēt katru gadu citādi: atjaunot tās izjūtas, kuras jūs pārņēma, kad pirkstā tika uzvilkts zelta laulību gredzentiņš.

Zelta kāzu jubilāri, Jūs esat pelnījuši ne tikai svētku dienu ģimenes un tuvinieku lokā, bet arī publisku godināšanu. Tāpēc Rēzeknes novada dzimtsarakstu nodaļa vēlas uzsākt tradīciju – rīkot svinīgu pasākumu tām novada ģimenēm, kuras šogad atzīmē Zelta kāzas. Rēzeknes novada Dzimtsarakstu nodaļa aicina Zelta kāzu jubilārus līdz 4. aprīlim pieteikt savu dalību pasākumā, ierodoties personīgi Rēzeknes novada Dzimtsarakstu nodaļā (Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē,13.kabinets), vai zvanot pa tālruni 64607178, mob. 28343617 darba dienās no plkst. 8.00 līdz 16.30 vai paziņojot par dalību savā pagasta pārvaldē. Vecākus svinībām var pieteikt bērni, mazbērni, tuvinieki un draugi, sagādājot patīkamu pārsteigumu gaviļniekiem.

Sanāksim kopā 13.maijā , plkst.13.00 Lūznavas muižā un radīsim svētkus dvēselei!

 

 

Marija Deksne
Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas p.i 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0