Aicina pieteikties šā gada Rēzeknes novada Zelta un Dimanta kāzu jubilārus

Publicēts 11.04.2019

Mīlestības pieskāriens – tāds maigs un liegs, ko saņemt var un dot – nemērot, nedalot.
Mīlestības pieskāriens – kurš dots tiek un ņemts un dzīvē katram mums lemts .

Ak, gadi, neapturamie gadi! Piestājiet uz brīdi, ļaujiet atcerēties, salīdzināt, vērtēt- kas bija labāk, vai toreiz, kad viss likās tīrs un balts kā sapnis bez rūgtuma un sāpēm, vai tagad- kad divi cilvēki ir saauguši arvien ciešāk, kļuvuši tik nepieciešami viens otram, jo savas kopdzīves lappusēs jūs esat spējuši ierakstīt jau piecdesmit skaistus gadus. Nav svarīgi, ka dzīves gadi aiznesuši jaunības pievilcību, pats galvenais ir tas, ka pēc laulībā nodzīvotiem 50 vai 60 gadiem Jūsos vēl mirdz mīlestības liesmiņa.

Cien. Zelta un Dimanta kāzu jubilāri, Jūs esat spējuši iznest savu mīlestību mūža garumā, tāpēc esat pelnījuši svētku dienu ne tikai ģimenes un tuvinieku lokā, bet arī publisku godināšanu. Rēzeknes novada dzimtsarakstu nodaļa turpina uzsākto tradīciju – rīkot svinīgu pasākumu tām novada ģimenēm, kuras šogad atzīmē Zelta un Dimanta kāzas.

Rēzeknes novada Dzimtsarakstu nodaļa aicina Zelta kāzu jubilārus līdz 3. maijam pieteikt savu dalību pasākumā, ierodoties personīgi Rēzeknes novada Dzimtsarakstu nodaļā (Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē,13. kabinets) vai zvanot pa tālruni 64607178, mob. 28343617 darba dienās no plkst. 8.00 līdz 16.30, vai paziņojot par dalību savā pagasta pārvaldē.

Vecākus svinībām var pieteikt bērni, mazbērni, tuvinieki un draugi, sagādājot patīkamu pārsteigumu gaviļniekiem.

Sanāksim kopā 9. maijā, plkst.13.00 Lūznavas muižā un radīsim svētkus dvēselei!

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Marija Deksne

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0