Aicina Rogovkas rokfestivāls “DinozaurFest”

Publicēts 22.10.2015

Sestdien, 24. oktobra vakarā, Nautrēnu sporta hallē – kultūras namā un tā teritorijā norisināsies jau trešais rokmūzikas festivāls “DinozaurFest”. Pasākumu organizē biedrība “Jaunieši Rogovkai” sadarbībā ar Rogovkas multifunkcionālu jaunatnes iniciatīvu centru un Nautrēnu pagasta pārvaldi. Daļu festivāla budžeta sedz līdzekļi, kas iegūti no jaunatnes iniciatīvu projekta “DinozaurFest 2015”, kas ir viens no biedrības iesniegtajiem un Rēzeknes novada domes apstiprinātajiem projektiem konkursā par jaunatnes iniciatīvām Rēzeknes novadā 2015. gadā.

“DinozaurFest” aizsākumi meklējami 2012. gadā, kad biedrības “Jaunieši Rogovkai” aktīvistiem – Martai Zvejsalniecei, Elgaram Ludboržam un Sintijai Ludboržai – radās ideja, ka vajag pašiem savu rokfestivālu. Tā paša gada 8. septembrī Dekteru ciemā veiksmīgi norisinājās pirmais brīvdabas rokmūzikas festivāls apkārtnē – “DinozaurFest 2012”.

Šogad festivāls notiek Rogovkā, ietverot gan kultūras nama iekštelpas, gan āra teritoriju. Pasākumu atklās Rogovkas multifunkcionālu jaunatnes iniciatīvu centra jauniešu rokgrupa. Šī būs pirmā reize, kad jaunā grupa kāps uz skatuves. Festivālā vēl uzstāsies grupa “Piparmētra” no Ilūkstes, “Wierd Wednesdays” no Rēzeknes, grupas “Bez PVN” projekts “Jezups i muosys”, grupa “Citronu Saldējums”, alternatīvās mūzikas projekts “Kapļi” un grupa “Unknown Artist” no Baltinavas. Pasākuma īpašie viesi būs grupa “PYRO TREES” no Rīgas. Starplaikos un naktī pēc grupu koncerta skatītājus izklaidēs DJ Valns no Rēzeknes.

Sākums: 20:00. Teritorija atvērta: no 19:00.

Ieeja pasākumā no 16 gadiem. Biļetes cena: 2,00 eiro.

https://www.facebook.com/events/1713777962176467/

Chill teritorija Grupa Pyro Trees Projekts Kap__iBez PVN projekts Jezups i Muosys

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0