Aicina uz konferenci “Domāt un sarunāties. Izglītība un sabiedrība”

Publicēts 19.01.2018

Piedāvājam iespēju apmeklēt konferenci “Domāt un sarunāties. Izglītība un sabiedrība”. Konferences laikā radīsim sajūtu un ideju kokteili, kur katram būs iespēja piekrist, uzskatīt citādāk, piedalīties, iepazīt un izdarīt savu izvēli. Pasākumā savu skatījumu uz izglītību 21.gadsimtā sniegs sociālatropologs Roberts Ķīlis, Tikkakosken pamatskolas (Somija) direktors un skolotāji. Konferencē runāsim par reformu realitāti, direktora lomas nozīmi un skatījumu uz izglītību kā mainīgu jebkuros apstākļos, pat tad, ja sistēma tiek uzskatīta par vieno no labākajām. Varēs iepazīties ar āra apmācības metožu kopumu, kas ir izstrādāts, sadarbojoties Latvijas, Somijas un Lietuvas skolotājiem.

Aicinām skolotājus, vecākus, izglītības darbiniekus un jebkuru, kuru interesē izglītība, tās iespējas un izaicinājumi. Ir vēlme rast idejas, iedvesmu un veidot savu skatījumu. Dzīvojam pārmaiņu sabiedrībā, kurā izglītības izaicinājumi ir mūsu ikdiena. Reformas notiek un notiks. Nākotnes un šodienas sabiedrība veidojas informācijas nevis industrializācijas laikmetā- ar citiem noteikumiem. Pieaug ģimenes un sociālo saikņu nozīmīgums. Apzināta iesaiste procesos, to analīze un kritiska informācijas uztvere ir drošības pamats. Ir nepieciešamība sarunāties, sadzirdēt un domāt.

Pieteikšanās: https://goo.gl/forms/gHP7MEwL4zG7PhYn1

Dalība pasākumā bez maksas.

Projektā tapušas metodes, lai efektīvi mācītos ārā. Pieejams un brīvi izmantojams:

http://www.preililatvijai.lv/wp-content/uploads/2018/01/Ara_metodes_Nordplus_LV-.pdf

Konferenci organizē Biedrība “Preiļi izglītotai Latvijai” projekta Nordplus Junior projekta ietvaros, apvienojot Somijas, Latvijas un Lietuvas pieredzi par āra mācīšanos. Projekta Nr. NPJR-2016/10098.

Gaidīsim ciemos,

Aija Vanaga,
projekta vadītāja
aija.vanaga@gmail.com
t: 00371 2 6385873

Darba kārtība

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0