Aicina uz NVO un pašvaldību institūciju forumu ,,Vesels cilvēks– ilgtspējīga sabiedrība!”

Publicēts 09.05.2017

Biedrība ,,Austrumlatvijas radošo iniciatīvu centrs” sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domi un Rēzeknes novada pašvaldību 11. maijā organizē NVO un pašvaldību institūciju forumu ,,Vesels cilvēks- ilgtspējīga sabiedrība!”

Uz pasākumu plkst. 11.00 Rēzeknes novada lielajā zālē aicinām Rēzeknes pilsētas un novada Nevalstisko organizāciju (biedrību un nodibinājumu) un pašvaldību institūciju pārstāvjus, skolu jaunatni, kā arī visus interesentus. Runāsim par cilvēka lielāko dārgumu – veselību! Foruma laikā uzzināsim par ilgmūžības pamatfaktoriem, veselīgu pārtiku un tās nozīmi cilvēka intelekta attīstībā, iepazīsimies ar bioloģiskām saimniecībām, Latgales kulināro mantojumu, apgūsim ikdienas aktivitātes, kas ilgi palīdz saglabāt augstu dzīves kvalitāti. Būs tikšanās ar vairāku jomu speciālistiem- zobu higiēnistu, gastroenterologu u.c, kuri atbildēs uz dalībnieku jautājumiem. Tiks izsniegti apliecinājumi par dalību pasākumā. Pielikumā: pasākuma programma.

Iepriekšpieteikšanās līdz 11. maijam pie pasākuma vadītājas pa tālruni 29635654 vai e-pastu a.kudure@inbox.lv

Anna Kudure

Foto no projekta aktivitātēm

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0