Aicina uz Strukturētā dialoga informatīvajiem semināriem

08.12.2014

Jauniešiem

Pašvaldības, nevalstiskās organizācijas, jauniešu organizācijas, jaunieši un citi interesenti tiek aicināti pieteikties Informatīvajam semināram par Strukturēto dialogu.
Informatīvajos semināros būs iespējams vairāk uzzināt par jauniešu iespējām un politisko līdzdalību, Strukturēto dialogu, Eiropas jaunatnes politiku, pašvaldību darbinieku un jaunatnes lietu speciālistu lomu un to, kādi pasākumi veicami, lai veicinātu Neformālās izglītības atzīšanu Latvijā.
Informatīvos seminārus organizē Latvijas Jaunatnes Padome (LJP) sadarbībā ar Latgales reģiona koordinatoru „Dienvidlatgales NVO atbalsta centru”. Pavisam Latgales reģionā LJP kopā ar reģionālo partneri organizēs vienu reģionālo konferenci, trīs vietējā līmeņa diskusijas un divus informatīvos seminārus. Pasākumi no 2014. gada decembra līdz 2015. gada februārim, norisināsies Kārsavā, Līvānos, Preiļos, Daugavpilī un Rēzeknē.
09.12.2014. no 10:00 līdz 13:00, Preiļu NVO centrā, Kooperatīva ielā 6, Preiļos,
16.12.2014. no 11:00 līdz 14:00, Daugavpils novada Kultūras centrā, Dobeles iela 30, Daugavpilī
Lai pieteiktos uz informatīvo semināru Preiļos vai Daugavpilī, sūtiet e-pastu uz adresi: oskars@nvoc.lv.
Kontaktinformācija: Oskars Zuģickis, tālruni:s 26565858.