Aicina uz tikšanos mājražotājus Ziemassvētku noskaņās

Publicēts 16.12.2016

Pirmssvētku noskaņās SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļa aicina uz kopā sanākšanu gan esošos mājražotājus, gan šo darbību uzsākt gribētājus, gan visus citus interesentus, kuriem ir vēlme redzēt, dzirdēt, pārrunāt dažnedažādus ar mājražošanu saistītus jautājumus.

Katram ir iziets savs pieredzes ceļš, iepazīti pamatprincipi. Mājražotāja mērķis ir sagatavot un piedāvāt pircējam ne tikai kvalitatīvu produkciju, bet prast to padarīt pievilcīgu, gaumīgu. Izdoma, interese un zināšanas ir darba dzinulis. Ja kādreiz kas pietrūkst, kāpēc nepārrunāt ar otru, nepaskatīties cita prasmi? Mums taču viss ir – gan dārzeņi, gan augļi, piens, medus. Viens no mums prot radīt sarežģītas receptes, cits vienkāršas, bet tāpat veselīgas. Nav tādas profesijas vai aroda, kurā nebūtu visu laiku jāmācās, jāpilnveidojas. Vislabāk to var izdarīt šādās vienkāršās sanākšanas reizēs.

Tāpēc tiekamies 20. decembrī plkst. 11 Malnavas pagasta “Dzīlēs” pie Ainas Barsukovas! 

Baudīsim tīkamus našķus no vietējo mājražotāju sagādātās produkcijas, nāksim kopā un gūsim kādu ideju savai darbībai!

Un cerēsim, ka Ziemassvētku egle kaut uz mirkli mūs aizvilinās prom no ikdienas steigas uz seno, mīļo, neatkārtojamo Ziemassvētku noskaņu.

Sīkāka informācija pie SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļas Lauku attīstības konsultantes Anastasijas Salenieces, mob. 25645875, e-pasts: anastasija.saleniece@llkc.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0