Aicina uz zemledus makšķerēšanas sacensībām “Lielais Lubāna loms 2019”

Publicēts 14.01.2019

Visi zemledus makšķerēšanas entuziasti, sarosās! Aicinām jūs visus uz zemledus makšķerēšanas sacensībām “Lielais Lubāna loms 2019”! Starptautisko mitrāju dienu ietvaros jau otro gadu pēc kārtas tiek rīkotas zemledus makšķerēšanas sacensības, kas ikgadēji norisinās februāra mēnesī. Sacensības notiks 2. februārī Lubāna ezerā pie Lubāna mitrāja informācijas centra.

Sacensības organizē Lubāna mitrāja informācijas centrs un Dagnis Vasiļevskis.  Pulcēšanās un dalībnieku reģistrācija sacensību vietā Lubāna mitrāja informācijas centrā (Aiviekstes hidromezgls, Ošupes pagasts, Madonas novads) no plkst. 8.30 līdz plkst. 9.30, sacensību atklāšana plkst.9.30. Makšķerēšanas laiks – četras stundas.

Sacensību galvenais tiesnesis – Dagnis Vasiļevskis.
Dalības maksa: 5 euro vienam dalībniekam.

Pasākuma programma:

  • 8.30 – 9.30 Dalībnieku reģistrācija
  • 9.30 – 9.45 Atklāšana
  • 9.45 – 14.00 Pasākuma norise
  • 14.00 – 14.30 Rezultātu apkopošana, pusdienas.
  • 14.45 – 15.15 Apbalvošana

Sacensību rīkotāji dalībniekiem nodrošina bezmaksas pusdienas, autostāvvietu, ugunskuru; līdzjutējiem un mazākiem dalībniekiem – iespēju sasildīties informācijas centra telpās.

Ņemot vērā ledus situāciju, sacensību laiks var tikt mainīts. Par to ne vēlāk kā trīs dienu laikā pirms sacensību sākuma organizatori informē Lubāna mitrāja informācijas mājas lapā www.lubanamitrajs.lv.

Sacensības notiek individuālā konkurencē. Dalībnieku skaits netiek ierobežots. Dalībnieki tiek iedalīti trijās vecuma grupās:

  • Vīrieši, vecāki par 16 gadiem;
  • Sievietes, vecākas par 16 gadiem;
  • Jaunieši vecumā līdz 16 gadiem;

Dalībai sacensībās pieteikties līdz 1. februārim pa telefonu 29234956 vai elektroniski: lubanamitrājs@gmail.com

Uz tikšanos un – ne asakas!

Sacensību nolikums

Ilze Sauša,
Lubāna mitrāja informācijas centra vadītāja

JPG_Lubana_loms 2019

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0