Aicina Zvejniekdienas sporta svētki „NAGĻI-2015"!

27.06.2015

Sports

11. jūlijā, Rēzeknes novada Nagļu pagastā, Lubāna ezera krastā, notiks tradicionālie Zvejnieksvētki, kas ik gadus aicina tuvus un tālus ciemiņus ne tikai paviesoties Latvijā vienīgajā zvejniekciemā ārpus Baltijas jūras, bet arī piedalīties visai raibās un aizraujošās sportiskajās aktivitātēs.

Svētki sāksies jau no agra rīta ar makšķerēšanas sacensībām plkst. 6.00 pie ūdenskrātuves slūžām, jo, kā jau zināms, lai noķertu savu vislielāko un kārotāko lomu, makšķernieki nedrīkst ilgi snaust. No plkst. 8.00 -10.30 notiks dažādas sacensības uz ūdens, piemēram, laivu cīņas un zivju brišanas sacensības, bet plkst. 10.30 visi pulcēsies uz sporta svētku atklāšanu Nagļu pagasta sporta laukumā. Sekos sacensības sporta laukumā un skvērā, kas atrodas pretī sporta laukumam.  Mazajiem skatītājiem darbosies piepūšamās atrakcijas un dažādas sacensības. Visas dienas garumā notiks dažādas jautras stafetes un atrakcijas, par kuru norises laiku tiks ziņots uz laukuma, bet diena noslēgsies ar nakts balli plkst. 23.00, kurā uz lustēšanos aicinās grupa „Ginc un Es”.

Sacensību norises laiks var nedaudz mainīties, atkarībā no laika apstākļiem un pieteikušos dalībnieku skaita.

Sporta svētku pasākumā ieeja ir bez maksas, sacensībās var piedalīties visi interesenti bez ierobežojumiem. Dalībnieki, piesakoties sacensībām, pilnībā uzņemas atbildību par savu veselības stāvokli, ņemot vērā savu fizisko sagatavotību un atbilstību attiecīgajam sporta veidam, savukārt organizatori nodrošina medicīnisko personālu. Tiem, kuri vēlas ņemt aktīvu dalību dažādās jautrās stafetēs un zivju brišanas sacensībās, jāņem līdzi vecas kedas un bikses, jānodrošinās ar sausu maiņas apģērbu.

Sacensību uzvarētāji tiks apbalvoti ar diplomiem un medaļām pusstundas laikā pēc katras sacensības beigām.

Zvejnieksvētku norises vietās darbosies kafejnīcas. Visiem, kuri pasākuma laikā vēlas tirgoties, jāsūta pieteikums Nagļu pagasta pārvaldei : info@nagli.lv, telefons uzziņām 64644360.

Sīkāk ar sporta svētku programmu un noteikumiem var iepazīties Sporta svētku nolikumā.

Sporta svētkus organizē  Rēzeknes novada pašvaldības Nagļu pagasta pārvalde. Sacensību galvenais tiesnesis –  Rēzeknes novada pašvaldības deputāts Jānis Macāns (t.29165392).

Telefons uzziņām : 28342286 (Inese), 29165392 (Jānis).

Visi laipni gaidīti Nagļos!