Aicinājums atbalstīt jauniešu deju kolektīvu „Vīmyns”

Publicēts 05.01.2015

Jauniešu deju kolektīva „Vīmyns” dejotāji nu jau sešus gadus ir centušies sevi parādīt un pierādīt neskaitāmos koncertos un konkursos. Un viņiem tas ir izdevies! Bet pie sasniegtā viņi neapstājas un katru mirkli meklē jaunas iespējas un izaicinājumus. Un, lūk, atkal ir uzspīdējusi veiksme – izvirzīšana projektu konkursa labiedarbi.lv otrajai kārtai – publiskai balsošanai. Šoreiz – sapnis par piedalīšanos starptautiskajā folkloras festivālā „Primorsko 2015” Bulgārijā var kļūt par realitāti. Ja jums simpatizē jauniešu deju kolektīvs „Vīmyns” un jūs uzskatāt, ka tas ir pelnījis šo braucienu, tad aicinu veltīt dažas minūtes laika, lai nobalsotu par to.

Katrs bez maksas var nobalsot trīs reizes:

  1. ar telefona palīdzību
  2. ar inbox.lv starpniecību 
  3. ar draugiem.lv starpniecību

Sirsnīgs paldies, ja esi iepazinies ar mūsu projektu un akceptējis aicinājumu nobalsot. Atliek tikai novēlēt ikvienam: „Lai sapņi piepildās!”

Feimaņu pagasta KN jauniešu deju kolektīva vadītājs Guntis Tjarvja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0