Aicinājums skolām piedalīties akcijā “Šodien laukos”

Publicēts 01.03.2016

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs š.g. februārī aizsāka akciju “Šodien laukos”. Akcija norisinās portālu facebook.com un draugiem.lv lapās “Šodien laukos” un tajā aicināti piedalīties skolēni vecumā no 12 līdz 16 gadiem. Akcijas ietvaros visa gada garumā tiks organizēti ikmēneša lielie konkursi un lapu saturu veidos saistoša informācija par procesiem dabā, par lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarēm un citiem ar vidi saistītiem jautājumiem. Gada nogalē, novembrī, aktīvākie konkursa dalībnieki saņems balvas – planšetdatorus vai, klases ekskursiju 1000 eiro vērtībā!

Dalībnieki var startēt gan individuāli, gan kopā ar visu klasi vai interešu izglītības kolektīvu, tāpēc aicinām skolotājus un kolektīvu vadītājus aktīvi līdzdarboties un mudināt jauniešus iesaistīties!

Jau februārī tika izsludināta pirmā mēneša tēma – “PA PĒDĀM”- un konkursa uzdevums – izveidot fotostāstu no 5 pašu fotografētām fotogrāfijām saistībā ar mēneša tēmu. 1.uzdevuma izpildes termiņš ir 7.marts.

Aicinām iepazīties ar detalizētu konkursa ideju un pieteikt savas klases vai skolēnu dalību konkursā jau šomēnes!

Ar detalizētu informāciju var iepazīties:

• Valsts lauku tīkla mājaslapā – http://laukutikls.lv/nozaru-apakssadalas/skolas

• Konkursa oficiālajās lapās –

www.draugiem.lv/sodienlaukos

www.facebook.com/sodienlaukos

Papildus jautājumus var uzdot konkursa organizatoriem, rakstot uz e-pastu sodienlaukos@llkc.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0