Aicinājums uz diskusiju “Skolotāji 21. gadsimtā”

Publicēts 12.09.2014

Šogad 5. oktobrī tiks atzīmēta Pasaules Skolotāju dienas 20. gadadiena. Šajā gadā skolotāju misija un loma sabiedrības attīstībā tiek īpaši izcelta, tāpēc 2014. gada 6. – 7. oktobrī Parīzē UNESCO mītnē tiks organizēts pasaules forums “Skolotājs šodien: starptautiskais pārskats par profesionālo attīstību un darba apstākļiem”. Forumā izskatīs globālo situāciju par skolotāju darba apstākļiem un profesionālās attīstības iespējām, pievērsīsies pedagoģiskajām inovācijām izglītībā.  Lai varētu kompetenti pārstāvēt Latviju šajā starptautiskajā forumā, Daugavpils Universitātes UNESCO katedra aicina skolotājus, izglītības darbiniekus un ikvienu, kam ir svarīgs skolotāja darbs, uz diskusiju Skolotāji 21. gadsimtā š. g. 19. septembrī plkst. 16:00 Daugavpils Universitātes 430 a kabinetā.

Diskusijā tiks analizēta situācija Latvijā un tiks izstrādāti priekšlikumi, kuri jāīsteno skolotāju atbalstam un situācijas uzlabošanai pasaulē. Diskusijas secinājumi tiks ievietoti pasaules kartē, atzīmējot vietas, kur bijusi atsaucība uz skolotāju jautājuma apspriešanu. Priekšlikumi tiks piedāvāti arī UNESCO Pasaules Forumā.

Lūgums iepriekš pieteikties pa e-pastu inta.ostrovska@du.lv vai liene.briede@ du.lv līdz 18. septembrim.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0