Aicinām apmeklēt Veselības veicināšanas dienu Stoļerovā!

Publicēts 08.11.2018

Ikviens interesents tiek aicināts apmeklēt Veselības veicināšanas dienu 10. novembrī plkst. 10.00 Stoļerovas pagasta Saietu namā. Pasākuma laikā četri sertificēti speciālisti – ginekologs, uztura speciālists, flebologs un pediatrs – bez maksas lasīs lekcijas un sniegs atbildes uz pasākuma apmeklētāju jautājumiem.

Sertificēts ķirurgs ar specializāciju fleboloģijā Vladimirs Sorokins lasīs lekciju „Pievērs lielāku uzmanību savam organismam! Kāju varikoze.” Apmeklējot V. Sorokina lekciju, jūs saņemsiet atbildes uz dažādiem jautājumiem: Kas ir flebologs? Kas ir vēnu slimības? Kad vizīti pie flebologa atlikt nedrīkst? Kas notiek ārsta flebologa vizītes laikā? Kas ir vēnu slimību cēloņi? Ko darīt, lai nerastos vēnu slimības?

Sertificēta uztura speciāliste Maija Ceruka lasīs lekciju „Veselīgs uzturs- slimību profilakses un labsajūtu pamats”. Apmeklējot M. Cerukas lekciju, jūs uzzināsiet, kā pagatavot ēdienu, lai saglabātu tā uzturvērtību, uzlabotu savu pašsajūtu, nostiprinātu imunitāti. Uztura speciāliste kliedēs mītus un aizspriedumus par ēšanas paradumiem un neveselīgiem pārtikas produktiem.

Sertificēta pediatre Jeļena Daņilova lasīs lekciju „Veselīga dzīvesveida organizēšana ģimenēm ar bērniem”. J. Daņilova pastāstīs par bērna veselīgu augšanu, fizioloģisko un psiholoģisko attīstību, pasargāšanu no slimībām, traumām, veselīga dzīvesveida paradumiem, to veidošanu dažādos bērnu vecuma posmos.

Sertificēta ginekoloģe Aija Krišāne lasīs lekciju „Par sievietes veselību”. A. Krišāne sniegs informāciju par norisēm sievietes reproduktīvajā sistēmā jebkurā vecumā, kontracepcijas veidiem, ģimenes plānošanu un grūtniecību, ginekoloģisko slimību cēloņiem, sekām un iespējamajiem profilakses pasākumiem.

Pasākuma norises laikā darbosies mājražotāju tirdziņš “Lobs lobam”.

Pasākums “Veselības veicināšanas diena” notiek Rēzeknes novada pašvaldības īstenotā projekta „Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” Nr.9.2.4.2/16/I/027 ietvaros. Projektu atbalstījis Eiropas Sociālais fonds (ESF).

Natālija Bernāne,
Rēzeknes novada pašvaldības projekta
“Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” vadītāja

logo

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0