Aicinām apmeklēt semināru par uzņēmējdarbību no A līdz Z

Publicēts 31.07.2015

“Europe Direct informācijas centrs Austrumlatgalē” piektdien, 7. augustā, visus tos, kuri plāno uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību, aicina uz semināru „Uzņēmējdarbība no A līdz Z. Pieejamie atbalsta mehānismi Eiropas Savienībā.” Seminārs norisināsies Rēzeknes novada Lūznavas muižā, un tā ietvaros varēs uzzināt par dažādām uzņēmējdarbības formām, Eiropas Savienības (ES) atbalstu, uzņēmējdarbības reģistrēšanas procesu, grāmatvedības uzskaiti, kā arī rekonstruētās Lūznavas muižas sniegtajām iespējām vietējiem iedzīvotājiem attīstīt savu biznesu.

Seminārs ir bez maksas, un uz to tiek aicināti amatnieki, mājražotāji, pasākumu rīkotāji un pakalpojumu sniedzēji. Visiem interesentiem būs iespēja apskatīt arī restaurēto Lūznavas muižu, kas, pateicoties ES atbalstam, nu ir atguvusi savu kultūrvēsturiskā mantojuma vērtību, piesaistot tūristus – potenciālos vietējo uzņēmēju klientus.

Reģistrēties semināram var līdz 6. augustam plkst. 17.00 ŠEIT.

 SEMINĀRA PROGRAMMA

Uzņēmējdarbība no A līdz Z. Pieejamie atbalsta mehānismi Eiropas Savienībā.

Norises laiks: 07.08.2015.

Norises vieta: Lūznavas muiža, Lūznava, Rēzeknes novads

Laiks

Saturs

Lektors

10:00 – 12:00 Biznesa ideja, misija un vīzija. Uzņēmējdarbības formas, to atšķirības, priekšrocības un trūkumi. Uzņēmējdarbības reģistrēšanas process. Pieejamie Eiropas Savienības atbalsta instrumenti un mehānismi saimnieciskās darbības uzsākšanai un attīstībai. Daina Butlere Nodibinājuma „Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” vecākā konsultante
12:00 – 12:30 Kafijas pauze
12:30 – 14:00 Grāmatvedības uzskaite saimnieciskās darbības veicējiem. Aija Loce SIA „MC Austrumvidzeme” mācību priekšmeta „Grāmatvedība” lektore
14:00 – 15:00 Lūznavas muižas darbības virzieni un to sasaiste ar vietējiem amatniekiem, mājražotājiem, pasākumu rīkotājiem un citiem uzņēmējiem. Iveta Balčūne Lūznavas muižas attīstības virzienu (koncepcijas) ideju iniciatore
Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0