Aicinām atstāt savu vēstījumu Rēzeknes novada Ģimenes grāmatā

Publicēts 14.05.2015
Foto no interneta resursiem

Ģimene – visdārgākā vērtība, spēks un siltums, atbalsts un sapratne, Dieva dāvana un vislielākā svētība – šie ir tikai daži no ģimenei veltītājiem salīdzinājumiem, kas ierakstīti Rēzeknes novada Ģimenes grāmatā. Savu vēstījumu Ģimenes grāmatā ikviens interesents aicināts ierakstīt līdz pat maija beigām. Grāmata pieejama Rēzeknes novada pašvaldības (Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē) pirmā stāva foajē.

„Iedeju veidot Rēzeknes novada Ģimenes grāmatu ierosināja Kaunatas pagasta iedzīvotāja, trīs meitu māmiņa Aija Kuzminska 2014. gada vasarā, Ģimenes dienas laikā Vērēmu pagastā,” pastāstīja Rēzeknes novada pašvaldības interešu izglītības speciālists Guntars Skudra. „Pēc gadiem būs interesanti lasīt, kādas atziņas veltītas ģimenei vai atrast savu ierakstīto vēstījumu.”

Paredzēts, ka no jūnija grāmata varētu ceļot pa novada bibliotēkām, lai iespēja iemūžināt savu ierakstu par ģimeni, būtu arī citiem Rēzeknes novada iedzīvotājiem.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0