Aicinām piedalīties apmācībās „Jaunie dabas draugi” „Bākā”

Publicēts 09.06.2014

No 15. līdz 18. jūlijam biedrība „Lubāna vilnis” ūdenstūrisma attīstības centrā „Bāka” Gaigalavas pagastā, Lubāna ezera krastā organizē neformālās apmācības „Jaunie dabas draugi”, kas paredzētas 10 līdz 15 gadus veciem bērniem un jauniešiem no Rēzeknes novada un Viļānu novada. Apmācību mērķis ir aicināt jauniešus atrauties no mūsdienu tehnoloģijām un dzīves tempa, iepazīstot dabu aizraujošā un priekpilnā veidā: dzīvoties svaigā gaisā, sportot, aktīvi atpūsties, iepazīt jaunas vietas un cilvēkus, mācīties patstāvību un lietderīgi izmantot savu brīvo laiku.

Apmācību laikā bērniem būs iespēja iepazīt Gunāra Igauņa mūzikas instrumentu muzeju, Teirumnīku purva taku, Latvijas lielākā ezera – Lubāna – floru un faunu, kā arī citas interesantas vietējā mēroga atpūtas vietas. Svarīgi atzīmēt, ka bērniem, kuri piedalīsies apmācībās, jābūt vakcinētiem pret ērču encefalītu, kā arī jāuzrāda ārsta zīme par veselības stāvokli.

Pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības finansiālajam atbalstam, dalība apmācībās ir bez maksas.

Pietikšanās līdz 3. jūlijam pa e-pastu inag06@inbox.lv vai tālruni 26184023 (Ina Gutāne).

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0