Aicinām piedalīties konkursā „Diena kā piedzīvojums”

Publicēts 26.03.2015

Šogad jau otro reizi „Narvesen” kopā ar jauniešu organizāciju „Avantis” rīko projektu konkursu „Diena kā piedzīvojums”, kura ietvaros jauniešu organizācijas un interešu centri visā Latvijā aicināti pieteikt savas idejas jauniešu aktīva dzīvesveida veicināšanai savā apkaimē, lai saņemtu līdz 2000 EUR finansējumu to realizācijai. Jāatzīmē, ka pagājušajā gadā Latgales reģiona uzvarētāji bija Ozolaines pagasta „OzO” jaunieši, kuri par konkursā saņemto finansējumu iekārtojuši āra trenažieru laukumu.

Katrā reģionā – Kurzeme, Vidzeme, Latgale, Zemgale, Rīga – tiks realizēts viens aktuāls projekts, ko noteiks žūrijas izvēle un sabiedrības balsojums. Pieteikumus vērtēs jauniešu organizācijas „Avantis” direktore Ilona Bičevska, konkursa atbalstītājs skeitbordists Madars Apse, „Narvesen” valdes priekšsēdētāja Katrīne Judovica un bankas „Citadele” pārstāvis.

OzO jaunieši, atklājot āra trenažieru parkuPapildus tam, banka „Citadele” piešķirs savu speciālbalvu projektam, kurā būs visvairāk padomāts par aktīva dzīvesveida iespējām arī jauniešiem ar invaliditāti.

Projektu pieteikumus konkursam var iesniegt biedrības, nodibinājumi, kā arī pašvaldību iestādes un aģentūras, kuru darbība nav saistīta ar peļņas gūšanu. Projekti var būt, piemēram, sporta laukumu atjaunošana vai jauna ierīkošana, aktīvās atpūtas vietu iekārtošana, jauniešu centru attīstība, pasākumu rīkošana vai citas vietējā sabiedrībā aktuālas un nepieciešamas iniciatīvas.

Projektu pieteikumus – pieteikuma anketu un budžeta tāmi – konkursam jāiesniedz līdz 22. aprīlim.

Konkursa nolikums

Vairāk informācijas par konkursu: www.narvesen.lv/piedzivojums.

Juliana Maniševa
Projekta koordinatore

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0