Aicinām piedalīties “Latvijas Veselības nedēļā 2016″ no šī gada 23.-29. maijam!

Publicēts 01.03.2016

Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) aicina Rēzeknes novada pašvaldību un tās pārziņā esošās pagastu  pārvaldes, skolas, sporta organizācijas un klubus, sporta darba organizatorus un entuziastus iesaistīties projektā “Latvijas Veselības nedēļa 2016″ jeb MOVE Week, kas norisināsies šī gada 23.-29. maijā visā Latvijā, starptautiska projekta “NowWeMOVE” ietvaros.

Tikai kopā ar Jums un citām organizācijām no visas Latvijas mēs spēsim sasniegt Veselības nedēļas mērķus!

Aicinājums dalībai
Informācijas lapa
NOLIKUMS

Ar cieņu,
Latvijas Tautas sporta asociācija
www.sportsvisiem.lv
T. 29412801, 29659000

 seko mums:
facebook.com/sportsvisiem
draugiem.lv/sportsvisiem
twitter.com/sportsvisiem

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0