Aicinām piedalīties Rēzeknes novada Radošo darbu konkursā 2019

Publicēts 25.04.2019

Lai veicinātu kultūras un mākslas procesu un tā daudzveidību Rēzeknes novadā, Rēzeknes novada pašvaldība izsludina un organizē Radošo darbu konkursu.

Konkursa virsmērķis ir atbalstīt kultūru un mākslu, kas ir pieejama, daudzveidīga un inovatīva, un veicināt līdzsvarotu kultūras un mākslas vērtību nozīmību, jaunrades attīstību un kultūras mantojuma saglabāšanu saskaņā ar valsts kultūrpolitikas vadlīnijām, kā arī veicināt iedzīvotāju radošumu un līdzdalību Latvijas un Rēzeknes novada kultūrtelpas veidošanā.

Kopējais pieejamais konkursa finansējums ir 2000 (divi tūkstoši euro).

Pieteikuma veidlapa jāiesniedz Rēzeknes novada pašvaldībā vai jānosūta ar pasta starpniecību: Rēzeknes novada pašvaldība, Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, LV 4601 ar norādi “Radošo darbu konkursam 2019” līdz 2019. gada 13. maijam.

Vairāk informācijas: konkursa nolikumā.

Rēzeknes novada pašvaldības Kultūras nodaļas vadītāja Ināra Pleikšne

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0