Aicinām piedalīties strītbola turnīrā Lūznavā

Publicēts 23.05.2014

Sestdien, 31. maijā pulksten 10.00 Lūznavā norisināsies strītbola turnīrs. Sacensībās var piedalīties jebkura Rēzeknes novada strītbola komanda vismaz trīs cilvēku sastāvā no 16 gadu vecuma. Kā informēja organizatori, sacensību dienā plānots ne tikai strītbola turnīrs, bet arī dažādi konkursi. Tāpat tiks noskaidrotas stiprākās, veiklākās un veiksmīgākās komandas un spēlētāji. Labākie tiks apbalvoti. Pieteikties strītbola turnīram var līdz 30.maijam pa e-pastu lbk@luznava.lv vai pa tel.: 26596854. Jāatzīmē, ka Lūznavas Basketbola klubs sacensību organizēšanai saņēmis līdzfinansējumu, uzvarot Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības Pārvaldes Jauniešu iniciatīvas projektu konkursā.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0