Aicinām pieteikt konkursam Rēzeknes novada izcilākās ģimenes

Publicēts 28.06.2018

Vēl šo nedēļu līdz 2. jūlijam gaidīsim jūsu pieteikumus ģimenes nominācijām!

Šis ir astotais gads, kad Rēzeknes novada svētku ietvaros sveiksim stiprās un talantīgās novada ģimenes, lai popularizētu ģimeniskās vērtības un tradīcijas, kuras vienmēr ir un būs katras tautas pastāvēšanas pamats vērtības. Aicinām Rēzeknes novada iedzīvotājus pieteikt ģimenes trīs nominācijās: „Aktīvākā ģimene”, „Izpalīdzīgākā ģimene” un „Dzimtas mantojums”.

Ģimenes sumināsim Rēzeknes novada svētku koncertā “Sovā saimē, sovā nūvodā” 21. jūlijā, pl.17.00, Ančupānu ielejā (kartodromā).

Konkursa nolikums

Guntars Skudra,
Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītājs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0