Aicinām pieteikt Rēzeknes novada izcilākās ģimenes

Publicēts 21.06.2016

Jau sesto gadu Rēzeknes novada svētku ietvaros sveiksim stiprās un talantīgās novada ģimenes, lai popularizētu ģimeniskās vērtības un tradīcijas, kuras vienmēr ir un būs katras tautas pastāvēšanas pamatvērtības. Aicinām Rēzeknes novada iedzīvotājus pieteikt ģimenes trīs nominācijās: „Aktīvākā ģimene”, „Izpalīdzīgākā ģimene”, kā arī šī gada jauninājumā – nominācijā „Dzimtas mantojums”, kurā vēlamies godināt ģimenes, kas nodod savas prasmes un arodu bērniem vai ģimenes, kas pārņem no vecākiem prasmes, veicinot dzimtas pārmantojamību.

Nominanti var pieteikties vai var tikt pieteikti, nogādājot pieteikuma anketu līdz 4.jūlijam uz adresi: Rēzeknes novada pašvaldība, Atbrīvošanas aleja 95A, LV-4601 ar norādi “Ģimenes nominācija” vai uz e-pasta adresi: guntars.skudra@saskarsme.lv.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa

Vairāk informācijas:
Guntars Skudra
Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītājs,
Tel.: 646 07201, 29495624,
E-pasts: Guntars.Skudra@saskarsme.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0