Aicinām Rogovkā apgūt 20. gadsimta vidum raksturīgos dančus

Publicēts 13.03.2018

Biedrība “Rogovkīši” ar Valsts kultūrkapitāla fonda projekta “VII Tautas muzikantu saiets un danču vakars Rogovkā, “Večerinka “O, bļaka”” atbalstu aicina apgūt 20. gadsimta vidum Latvijā raksturīgos dančus.

Latgalē šādas dejas ir : Pynu, pynu sītu, Lobs vokors, meitu muote, Sienīs, sienīs, Syla Jurs, Zīlānu dancis; Vidzemē – Sijā auzas tautu meita, Rīga dimd, Krauklīts sēž ozolā, Atskrēja vanadziņš, Litenietis; Kurzemē – Pūt vējiņi, Vai, vai, tēva brāli, Gudenieku Jūle, Šēne, līvu – Zaglis, Trejdeviņu; Zemgalē – Kaut man būtu tā naudiņa, Bričkus, Skroderis, lietuviešu – Oira, Klumpakojis, Dirižablis.

Aicinām piedalīties visu vecumu dejotgribētājus gan no Nautrēnu pagasta, gan no tuvākās apkārtnes.

Nodarbības vadīs Ingūna Ludborža.

Nodarbības notiks Nautrēnu vidusskolā plkst 19.00, 2017. gada 15. martā, 22. martā, 5. aprīlī, 10. aprīlī , 12. aprīlī , 17.aprīlī, 19.aprīlī, 26. aprīlī.

Biedrība “Rogovkīši”

kkf

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0