Aicinām Rogovkā apgūt cittautu dejas!

Publicēts 13.03.2019

Nu jau par tradīciju ir kļuvusi deju mācīšanās Rogovkā pasākuma ”O, bļaka!” noskaņās. Arī šis gads nav izņēmums – biedrība “Rogovkīši” ar Valsts kultūrkapitāla fonda projekta “VIII Tautas muzikantu saiets un danču vakars Rogovkā, “Večerinka “O, bļaka”” atbalstu aicina apgūt cittautu dejas. Šogad mācīsimies lietuviešu, igauņu, krievu, turku, bulgāru, grieķu, poļu u.c. tautu dejas.

Aicinām piedalīties visu vecumu dejotgribētājus gan no Nautrēnu pagasta, gan no tuvākās apkārtnes. Dalība deju nodarībās ir bez maksas, līdzi jāņem ērti apavi. Kā jau katru gadu, arī šogad nodarbības vadīs deju meistare Ingūna Ludborža.

Nodarbības notiks ceturtdienās Nautrēnu pagasta sporta hallē – KN plkst 19.30.

  • 14. martā,
  • 21. martā,
  • 28.martā,
  • 4. aprīlī,
  • 11. aprīlī ,
  • 25. aprīlī ,
  • 2.maijā,
  • 9.maijā

Tiksimies uz deju plača!

Biedrības “Rogovkīši” locekle Inga Vigule

VKKF logo

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0