Aicinām uz tirdziņu “Lobs lobam” Līgo dienas noskaņās

Publicēts 17.06.2017

Pielāgojoties gadskārtu svētkiem, tradicionālais lauku labumu tirdziņš “Lobs lobam” šomēnes notiks 22. jūnijā, kad laukumā aiz Rēzeknes novada pašvaldības no 9.00 līdz 13.00 notiks ne vien tirgošanās, bet arī gatavošanās līgošanai.

Kā ierasts, vietējo amatnieku un mājražotāju tirdziņā “Lobs lobam” varēs iegādāties sierus un gaļas produkciju, maizi, zivis un citus produktus. Būs arī visdažādākie amatnieku darinājumi. Tāpat ikviens interesents varēs nopīt vainagu un ielīgot Jāņus kopā ar  Franča Trasuna muzeja folkloras kopu “Kolnasāta”.

Aicinām būt kopā vasaras Saulgriežu noskaņās!

Anita Matisane,
Nodibinājuma “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” vecākā konsultante
mob. +371 29678406
learn@rezeknesnovads.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0