Aizritējis pirmais Rāznys maratons

Publicēts 27.12.2015
Foto: Ivars Noviks

19.decembrī pulksten 11.00 no Čornajas tautas nama atskanēja starts maratona skrējienam apkārt Rāznai, kurā piedalījās 35 iedzīvotāji no dažādiem Latvijas nostūriem (Rīga, Salaspils, Rēzekne u.c.). 42 km maratona skrējiens cauri Čornajas, Kaunatas, Mākoņkalna, Lūznavas pagastiem ilga kā nu kuram dalībniekam – citam 4 stundas, savukārt citam – 6 stundas.

Šajā pirmssvētku skrējienā, kurā nebija nedz sniega, nedz ledus, varēja baudīt skaistos Rāznas skatus, sadzirdēt ko čukst “Latgales jūra” un ko vēsta ar teikām apvītais Mākoņkalns. Drēgnais laiks, smidzinošais lietus un dubļainie ceļa posmi neapturēja nevienu dalībnieku noskriet līdz galam. Finišējot pie Čornajas tautas nama, sportistus jau gaidīja no Rāznas ezera veltēm vārīta silta zivju zupa. Bet Čornajas tautas namā degošās trīs Adventes vainaga sveces iededza nelielu cerību katra dalībnieka sirdī par to, ka jātic kaut kam gaišākam un labestīgākam. Paldies par komandas darbu Veronikai Vincukovai, Regīnai Aleksānei, Elīnai Kučerei, Kristīnei Novikovai un Čornajas pagasta pārvaldei, kas parūpējās par dalībnieku labsajūtu un mājīguma radīšanu svešā vidē. Raznys maratona dalībniekiem novēlu vēl lielāku izturību un veselību nākamā gada mērķu sasniegšanai.

Jānis Aleksāns

Foto: Ivars Noviks Foto: Ivars Noviks Foto: Ivars Noviks
Foto: Ivars Noviks Foto: Ivars Noviks

 Foto: Ivars Noviks

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0