Aizvadīta Rēzeknes novada kausa izcīņa hokejā

Publicēts 19.04.2016

Ziema šogad mūs nav lutinājusi ar hokeja spēlei piemērotu laiku, tāpēc Rēzeknes novada kausa izcīņa hokejā, var teikt, jau tradicionāli tika aizvadīta Daugavpils ledus hokeja hallē. Šogad 16. aprīlī hokeja laukumā tikās 8 jauniešu un vīru komandas no Rēzeknes novada, Rēzeknes pilsētas, kā arī no Ludzas novada Cirmas pagasta.

Kausa izcīņā kopumā tika aizvadītas 14 spēles, kuru rezultātā 1. vietu kopvērtējumā izcīnīja pieredzējusī Rēzeknes komanda “ASILA”, finālā ar pārliecinošu rezultātu 4:0 sakaujot ”Vecos bukus”, kas arī bija lielākais gūto vārtu skaits spēlē visā turnīrā. Mazajā finālā gūstot 3 bezatbildes vārtus, 3. vietu izcīnīja Gaigalavas pagasta komanda “WS-TM”, pārspējot Ludzas novada “Cirmas stacija” komandu.

Kausa izcīņas noslēgumā tika godināti arī labākie turnīra spēlētāji. Pēc spēlētāju pozīcijām laukumā, par Rēzeknes novada kausa izcīņas hokejā labāko aizsargu tika noteikts Aleksandrs Valters (“ASILA”), labākais vārtsargs — Genādijs Hersonskis (“Vecie buki”), savukārt labākā uzbrucēja nosaukumu saņēma Kalvis Dobkevičs no “WS-TM” komandas. Par kausa izcīņas labāko spēlētāju tika nosaukts Artjoms Nikolajevs no “ASILA” komandas.

Pēc aizvadītās Rēzeknes novada kausa izcīņas hokejā var secināt, ka hokeja spēles popularitāte novadā ir kopumā ir augusi, jo, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, šogad turnīrā piedalījās lielāks skaits komandu, kā arī katra komanda spēja sevi nodrošināt ar pilnu hokeja ekipējumu, kas iepriekšējos gados sagādāja zināmas grūtības.

 

Uz tikšanos ledus laukumos!

 

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības

Jaunatnes lietu speciālists

Mob.: +371 259 22018

DSC03963 DSC03544 DSC03572 DSC03646 DSC03673 DSC03751 DSC03938 DSC03953Screenshot_2

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0