Aizvadīta Sirsniņdienas pēcpusdiena bērniem Maltas Bērnu un jauniešu centrā

Publicēts 17.02.2015

Maltas bērnu un jauniešu centrā pagājušajā nedēļā valdīja īpaša gaisotne. Bērni un jaunieši no visas sirds centās pagatavot mīļas dāvaniņas saviem draugiem, vecākiem un skolotājiem  Mīlestības dienā. Šie svētki nav paredzēta tikai pārīšiem, Valentīndiena tiek atzīmēta ar īpašu sajūsmu, jo mīlestība nav vienveidīga, kas vērsta tikai uz kādu konkrētu cilvēku, tā var būt mīlestība starp draugiem un, galvenokārt, – ģimenē. Tāpēc, lai laimes brīžu būtu vairāk, jauniešu klubiņa „Kāpnes” jaunietes sagatavoja mazākajiem bērniem, viņu vecākiem un skolotājiem jauku Valentīndienas pasākumu.

Iejutušās grieķu skaistuma un mīlestības dieviešu lomā, pasākuma vadītājas aicināja visus dalībniekus piedalīties komplimentu duelī, dažādās jautrās stafetēs, griezties „karstās” dejās, izceļot burvju vilcienā cauri dažādām valstīm mīlestības dziesmu pavadījumā, kopā ar draugiem sapīt draudzības bizi un nobildēties foto stūrītī. Arī skolotāji un vecāki tika aicināti iesaistīties dažādās aktivitātēs. Romantiskajā pasākumā neizpalika arī saldās kūkas kopīga baudīšana.

Mīliet un esiet mīlēti – sviniet dzīvi kā lielākos svētkus!

Inta Bule
Maltas Bērnu un jauniešu centra metodiķe 

IMG_6427 IMG_6097 - Copy IMG_6107 IMG_6237 IMG_6241 IMG_6294 IMG_6412 IMG_6201IMG_6128

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0