Aizvadīta Valentīndienas ziemas prieku diena "Bākā"

18.02.2015

Sports

Šī gada Visu mīlētāju dienā Ūdens tūrisma attīstības centrā “Bāka” valdīja sportiska un prieka pilna rosme “VALENTĪNDIENAS ZIEMAS PRIEKU” ietvaros. Jau otro gadu pēc kārtas ziemas sporta veidu cienītāji tikās slidošanas, slēpošanas un zemledus makšķerēšanas sacensībās, lai pierādītu savus spēkus un iepazītos ar citiem sportistiem.
Ūdens tūrisma attīstības centrs “Bāka” allaž augstu vērtē labas attiecības ar kaimiņu novadiem, tāpēc ir liels prieks par Lubānas novada aktīvajiem iedzīvotājiem, kuri labprāt apmeklē sportiskās aktivitātes “Bākā”.
Tā kā šogad ziemas prieki tika rīkoti Visu mīlētāju dienā, arī pāriem un ģimenēm bija sarīkotas atrakcijas, kas ļāva tikt pie garšīgām un jaukām balvām.
Visu dalībnieku un medaļu ieguvēju saraksts ir pieejams “Bākas” mājas lapā.
Īpašu paldies ŪTC “Bāka” darbinieki grib teikt:
- Mārim Valainim ar palīgiem un biedrībai “Aborieši” par inventāra nodrošināšanu.
- Rēzeknes novada pašvaldībai par balvu fondu.
- Z/S “Zvejnieki” saimniekiem Jānim un Annai Macāniem par aizraujošām atrakcijām.
- “Annas receptēm” par garšīgo zupu.
- Gaigalavas pagasta pārvaldei.
Uz tikšanos nākamgad!
Liene Drule