Aizvadītas piektās slēpošanas sacensības Kantiniekos

13.02.2019

Sports

Tradicionāli jau piekto ziemas sezonu Kantinieku pagasta sporta un atpūtas centrs 9. februārī organizēja distanču slēpošanas sacensības brīvā stilā. Lai popularizētu un izkoptu ziemas sporta veidus, veicinātu veselīgu dzīvesveidu un aicinātu ģimenes kopā aktīvi pavadīt brīvo laiku, sacensības tika rīkotas trīs vecuma grupās – 1. grupa - bērni līdz 10 gadu vecumam, 2. grupa no 11 gadu vecuma līdz 15 gadiem, 3. grupa no 16 gadiem un vairāk.
Kaut arī laika apstākļi nebija no labākajiem, uz pasākumu pulcējās diezgan daudz slēpotgribētāju no Kantinieku un Sakstagala pagasta. Visaktīvākie šoreiz bija pieaugušie. Uzvarētājus sveicām ar diplomiem, medaļām un suvenīriem. Nobeigumā dalībnieki sildījās ar karstu tēju un zupu. Pateicība visiem slēpotājiem par piedalīšanos un atbalstu!
 
Kultūras pasākumu vadītāja Valda Tutina
1 2
 

Noklikšķini, lai noklausītos iezīmēto tekstu!