Aizvadīts atklātais Rēzeknes novada novusa turnīrs 2017

Publicēts 19.10.2017

14. oktobrī. Ozolmuižas kultūras namā tika aizvadīts atklātais Rēzeknes novada novusa turnīrs. Kopumā turnīrā piedalījās 20 šīs spēles cienītāji no Rēzeknes un novada. Vairākas stundas varēja vērot aizraujošas un pārsteigumiem pilnas spēles pie sešiem novusa galdiem.

Dalībnieki tika dalīti divās grupās: sieviešu un vīriešu. Sieviešu grupā bija 6 spēlētājas, savukārt vīriešu grupā konkurence bija daudz lielāka, kopumā starp 12 dalībniekiem. Kā jau citus gadus, arī šogad varēja pamanīt, ka stiprā dzimuma pārstāvju ir vairāk par daiļā dzimuma spēlētājām, cerams, ka nākamgad šī situācija mainīsies. Gaidām arī skolas vecuma bērnus.

Sieviešu grupā trešo vietu ar 6 punktiem izcīnīja Santa Bistrova, otrajā vietā palika Veronika Mihailova ar 8 punktiem, savukārt pārliecinošu uzvaru guva Tatjana Stivka (10 punkti).

Vīriešu grupā, trešajā vietā palika Andrejs Zeltiņš ar 18 punktiem, otrā vieta tika izcīnīta Danielam Stivkam ar 20 punktiem, savukārt pirmā vieta Ivanam Leonam ar 22 punktiem.

Novusisti nu analizē savu veikumu, turpina trenēties un kaļ plānus tuvākajai un tālākai nākotnei. Tiekamies pēc gada!

Teksta un foto autore Līga Bistrova

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0