Aizvadīts IX amatiermākslas festivāls “Skatuve, estrāde un es” Maltā

Publicēts 29.01.2020

25. janvārī, kad saskaņā ar Ķīniešu kalendāru beidzās Dzeltenās Cūkas gads un bija pienācis laiks Baltajai Metāla Žurkai, Maltas kultūras namā notika nu jau devītais amtiermākslas festivāls “Skatuve, estrāde un es”. Metāliskās žurkas spozmē staroja un visus žilbināja vairāk nekā 50 dalībnieki, starp kuriem bija gan dziedātāji, gan dejotāji, gan amatierteātri, kas draudzīgā gaisotnē vienojās kopābūšanas priekā.
Dalībnieki bija ieradušies gan no Maltas – deju grupa “Damona”, līnijdeju grupa “Pieneņpūka”, krievu dziesmu ansamblis “Kalinuška”, bērnu un jauniešu centra dalībnieki – deju grupa “Kolibri”, Andris Bogdanovs, gan no citām vietām – Rīgas (Santa Savicka – Drozdova, Žanna Sļadzevska), Rēzeknes (pensionāru dienas centra dramatiskais kolektīvs “Kur gan citur)”, Griškāniem (māsas Katrīne un Viktorija Ivanovas, Griškānu KN dramatiskais kolektīvs “Aizspogulija”) un Pušas (līnijdeju grupa “Pirmais solis”, deju grupa “Zumba kids”).
Skatītājiem bija iespēja dzirdēt priekšnesumus latgaliešu, latviešu, krievu, ukraiņu un pat ķīniešu valodā.
Pasākums ļauj ne tikai parādīt savus talantus, bet arī iepazīt citus un priecāties par kopāsanākšanu.

Mārītes Šadurskas teksts

Elīnas Prusakas foto

malta5 malta4 malta3 malta2

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0