Aizvadīts novusa turnīrs “Bērzgale 2017”

Publicēts 05.04.2017

1. aprīļa rītā Bērzgales kultūras namā valdīja neparasta rosība. Neierastāk kā ikdienā šeit pārsvarā skanēja vīru balsis. Uz IV novusa turnīru “Bērzgale 2017”  pulcējās šīs spēles cienītāji. Atsaucība bija liela. Kopumā turnīrā piedalījās 32 dalībnieki, tostarp 7 daiļā dzimuma pārstāves ne tikai no Bērzgales, bet arī no Rēzeknes, Rogovkas, Viļāniem, Mežvidiem, Rīgas.
Turnīra ierosinātājs un sponsors ir Dainis Svece sadarbībā ar Bērzgales pagasta pārvaldi. Galvenais tiesnesis – pagasta sporta organizators Oļegs Žukovs. Netrūka arī līdzjutēju. Ar apsveikuma uzrunu turnīru atklāja Bērzgales pagasta pārvaldes vadītājs Arvīds Dunskis.
Zālē valdīja draudzīgs sacensību gars. Arī sievietes turēja līdzi vīriem un rezultāti neizpalika: I vieta un kauss – rēzeknietim Ivanam Leonovam, II vietu spraigā cīņā ieguva rīdzinieks Arkādijs Svece, aiz sevis III vietā atstājot Rēzeknes jaunieti Matveju Māri Morozovu. Šie prasmīgie novusa spēlētāji saņēma medaļas un speciāli šim pasākumam apdrukātus krekliņus. 5. – 8. vietā ierindojās Dainis Svece, Tatjana Stivka, Valentīna Šlivka, Gunārs Arbidāns. Pārsteiguma balvu saņēma viļāniete Valentīna Šlivka, kura bija labākā spēlētāja sieviešu konkurencē.

Kultūras nama vadītāja Daila Ekimāne
Foto: D. Ekimāne

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0