Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas skolēniem mācīs šķirot atkritumus

Publicēts 19.10.2015

22. oktobrī SIA ,,ALAAS’’ darbinieki ciemosies Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā, lai mācītu skolēnus šķirot atkritumus. Interaktīva pasākuma laikā skolēniem tiks sniegtas teorētiskas zināšanas par to, kāpēc atkritumi ir jāšķiro, kāds kaitējums rodas mums un videi, ja atkritumus izmetam dabā, vai dedzinām, kas notiek ar pārstrādei izmantojamajiem atkritumiem, ja tos iemetam šķiroto atkritumu konteinerā. Pēc tam skolēni praktiski šķiros atkritumus, jo pie skolas tiks uzstādīti šķiroto atkritumu konteineri papīram, plastmasai un stiklam. Ir prieks, ka izglītības iestādes nolemj šķirot atkritumus un piedāvā iespēju skolēniem rīkoties pareizi un atbildīgi!

SIA ,,ALAAS’’

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0