Amatnieki un mājražotāji aicināti pieteikties Latgales dienai Rīgā

Publicēts 12.08.2017

Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar biedrību “Latgales Tematiskie ciemi” 2017. gada 19.augustā no plkst. 10.00 līdz 19.00 Jēkaba laukumā Rīgā jau ceturto gadu rīko Latgales dienu Rīgā. Pasākums notiek “Rīgas svētku 2017” laikā un ir iekļauts Rīgas pilsētas svētku oficiālajā programmā, nodrošinot kopējo publicitāti un atpazīstamību Rīgas iedzīvotāju un viesu vidū.

Iecerēts, ka Latgales dienā Rīgā tiks piedāvāta Latgales Tematisko ciemu programma ar ceļojošo tirgu, Latgales amatnieku un mājražotāju produkcija, amatnieku meistarklases, latgaliešu tautas mūzika un dejas.

Lai sniegtu iespējas Latgales amatniekiem un mazajiem ražotājiem popularizēt savu produkciju galvaspilsētā un apgūt jaunus tirgus, aicinām Rēzeknes novada amatniekus un mājražotājus pieteikties dalībai pasākumā, zvanot vai rakstot Latgales uzņēmējdarbības centra komercdarbības konsultantam Valdim Mitenbergam, tel. 29277541, e-pasts: valdis.mitenbergs@latgale.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0