Andrejdiena Dricānos atgriežas

Publicēts 05.12.2017

1. decembra vakarā Dricānu kultūras namā tika svinēti svētki tautas dziesmai un dejai. Pēc pāris gadu pārtraukuma atkal tika atzīmēta Andrejdiena. Ciemiņu godā bija pašmāju VPDK “Jumalo”, Rikavas etnogrāfiskais ansamblis, Ozolaines folkloras kopa “Zeiļa”, Vectilžas folkloras kopa “Saime”, Bērzpils folkloras kopa “Saivenis”. Pasākumā skanēja dziesmas, ticējumi,neizpalika arī zīlēšana. Ciemiņiem galdā tika celta “Murcovka Dricānu gaumē” . Dricānu folkloras kopa “Bolta vīšņa” un vadītājs Ēriks Čudars saka sirsnīgu paldies visiem kolektīviem par jauko kopā būšanu, skaistajām dziesmām, dejām.

Uz tikšanos nākošajās Andrejdienās Dricānos!

Dricānu KN vadītāja Genovefa Jonāne

Rutas Jonānes foto

IMG_5747IMG_5753 IMG_5759 IMG_5778 IMG_5788

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0